Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79920
Stary 09.09.2017, 19:24
_al3x napisał(a):Wyświetl post
taka naprawdę nie wiadomo kto przyszedł. Napiszcie na jakie pozycję przyszli zawodnicy, a na jakie mieliśmy potrzeby przed sezonem praktycznie sami środkowi pomocnicy, a my mamy inne potrzeby/braki. Brak defensorów, brak napastników, brak skrzydłowych. Jednym słowem wielkie braki , dziesiątki nowych piłkarzy a dalej braki. Jak można chwalić nasz transfery ?
Cuesta - bramkarz
Kostal, Imaz - skrzydłowi
Velez, Arsenić - stoperzy, DP
Kolar, Carlitos, testowany murzyn - napastnicy.
Na skrzydle może też grać Wojtkowski.

A teraz do lekcji, dobranocka i spać.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując