|
Kolar i Perez to też chu*** transfery. Boisko ich zweryfikowało. Junco out
Można zarzucać brak zgrania, złą taktykę, formę piłkarzy którzy przepracowali cały okres przygotowawczy, ale jak można oceniać piłkarzy po 1-2 meczach lub w ogóle nie widząc na oczy? Takie postrzeganie świata nadaje się do leczenia.
Np taki Ze Manuel, jest dla mnie póki co kandydatem do niewypału, ale nie przeczę, że jeszcze odpali. Przecież nie za piękne oczy grał regularnie ostatnie 5 lat w Portugalii.
|