elliot_ness napisał(a):

|
Kiko po meczu z arką zdał chyba sobie sprawę dlaczego Buchalik był trzecim bramkarzem w Wiśle . Swoją drogą gdyby zagrał Drzazga zamiast Ze Manuela nie było by widać żadnej różnicy .
|
Obawiam się że się mylisz. Gdyby zagrał Drzazga zapamiętalibyśmy go chociaż z jednego dobrego zagrania w przeciwieństwie do Ze Manuela
