Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1296
Stary 09.09.2017, 17:11
czaro napisał(a):
Pamiętam, co się działo za Petrescu : ) Dlatego ja wolę narzekać po zwycięstwach i pocieszać po porażkach, zawsze na opak!
Nie wiem, czy era Petrescu da się porównać do obecnej sytuacji, bo gdy za jego czasów przyszedł kryzys, forum było znacznie bardziej podzielone i skrajne opinie z obu stron zdominowały dyskusję. Dla jednych był nadzieją na lepsze jutro, a dla innych (w tym dla mnie) totalnym niewypałem. Teraz z Kiko doszło nie tyle do zaognienia sporów, a raczej do wyraźnej zmiany trendu. Przeszliśmy z okresu gdzie pochwały były skrajne, a krytyka umiarkowana, do okresu gdzie krytyka jest skrajna, a optymizm umiarkowany.
Odpowiedz cytując