czaro napisał(a):
|
Pamiętam, co się działo za Petrescu : ) Dlatego ja wolę narzekać po zwycięstwach i pocieszać po porażkach, zawsze na opak!
|
Nie wiem, czy era Petrescu da się porównać do obecnej sytuacji, bo gdy za jego czasów przyszedł kryzys, forum było znacznie bardziej podzielone i skrajne opinie z obu stron zdominowały dyskusję. Dla jednych był nadzieją na lepsze jutro, a dla innych (w tym dla mnie) totalnym niewypałem. Teraz z Kiko doszło nie tyle do zaognienia sporów, a raczej do wyraźnej zmiany trendu. Przeszliśmy z okresu gdzie pochwały były skrajne, a krytyka umiarkowana, do okresu gdzie krytyka jest skrajna, a optymizm umiarkowany.