Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79915
Stary 09.09.2017, 16:03
19sebawro06 napisał(a):Wyświetl post
Którzy to tacy? Po za Carlitosem?

Póki co niestety ale o transferach można powiedzieć tyle, że są słąbe w 90%?
Jak możesz napisać że transfery sa słabe w 90% jednoczesnie chwaląc Carlitosa i nie widząc na oczy Kolara i Pereza? Jesteś mi to w stanie wytłumaczyć jak Ty te % liczysz?

Poza tym: Velez to zly transfer? Kazimierz Wegrzyn to Ty?

Wojtkowski, Kostal, Halilovic, Arsenic, Kolar to młodzi gracze i tak jak i Perar Brlek wątpliwe że wypala z miejsca. To po prostu inwestycje. Mlody wiek i niewątpliwy talent stanowi ich wartość.

Zreszta założę się ze o Peraru Brleku też pisałeś że to szrot niewypał.
Odpowiedz cytując