19sebawro06 napisał(a):

Którzy to tacy? Po za Carlitosem?
Póki co niestety ale o transferach można powiedzieć tyle, że są słąbe w 90%?
|
Jak możesz napisać że transfery sa słabe w 90% jednoczesnie chwaląc Carlitosa i nie widząc na oczy Kolara i Pereza? Jesteś mi to w stanie wytłumaczyć jak Ty te % liczysz?
Poza tym: Velez to zly transfer? Kazimierz Wegrzyn to Ty?
Wojtkowski, Kostal, Halilovic, Arsenic, Kolar to młodzi gracze i tak jak i Perar Brlek wątpliwe że wypala z miejsca. To po prostu inwestycje. Mlody wiek i niewątpliwy talent stanowi ich wartość.
Zreszta założę się ze o Peraru Brleku też pisałeś że to szrot niewypał.