Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#649
Stary 09.09.2017, 14:59
Pielgrzyma mam akurat na kindlu i czeka w kolejce Legion wyglada ciekawie, sprawdze, dzieki.

TonyWiślak napisał(a):Wyświetl post
Ja polecam:
Cień Wiatru i Grę Anioła C.L Zafona
książki H.Cobena a w szczególności W głębi lasu.
I na koniec Zdzisław Broński "Uskok" Pamiętnik 1941-1949
Do Zafona przymierzam sie juz od dluzszego czasu ale jakos sie zabrac nie moge. Cobena dobrze sie czyta, kilka jego ksiazek lyknalem, w tym "W glebi lasu" wlasnie.
Bronskiego chetnie przeczytam jak uda mi sie gdzies dostac ksiazke.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 09.09.2017 o godz. 18:42.
Odpowiedz cytując