Pielgrzyma mam akurat na kindlu i czeka w kolejce

Legion wyglada ciekawie, sprawdze, dzieki.
TonyWiślak napisał(a):

Ja polecam:
Cień Wiatru i Grę Anioła C.L Zafona
książki H.Cobena a w szczególności W głębi lasu.
I na koniec Zdzisław Broński "Uskok" Pamiętnik 1941-1949
|
Do Zafona przymierzam sie juz od dluzszego czasu ale jakos sie zabrac nie moge. Cobena dobrze sie czyta, kilka jego ksiazek lyknalem, w tym "W glebi lasu" wlasnie.
Bronskiego chetnie przeczytam jak uda mi sie gdzies dostac ksiazke.