Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79913
Stary 09.09.2017, 14:16
Jestem pod wrażeniem pracy i dokonań Junco. Polityka transferowa Wisły wygląda na przemyślaną, sensowną, poprawiającą sytuację i możliwości zespołu, wartościową. Mądrze gospodarujemy środkami, które mamy. Kadra wreszcie jest szeroka i stabilna, z kilkoma wartościowymi i rokujacymi piłkarzami. To będzie owocować pozytywnie. Trzeba tylko trochę czasu, zaufania i spokoju.

W przyszłość znów można patrzeć z optymizmem
Odpowiedz cytując