Jestem pod wrażeniem pracy i dokonań Junco. Polityka transferowa Wisły wygląda na przemyślaną, sensowną, poprawiającą sytuację i możliwości zespołu, wartościową. Mądrze gospodarujemy środkami, które mamy. Kadra wreszcie jest szeroka i stabilna, z kilkoma wartościowymi i rokujacymi piłkarzami. To będzie owocować pozytywnie. Trzeba tylko trochę czasu, zaufania i spokoju.
W przyszłość znów można patrzeć z optymizmem
