d napisał(a):

|
Nie żeby miało nas to zbawić, ale kto wie czy odpalenie Spicicia jednak nie było błędem - większość obrońców gra słabo, a to zawsze byłaby jakaś alternatywa, już trochę ograna w drużynie; mielibyśmy np. opcję gry z Sadlokiem w środku. Junco pewnie już szuka zawodników defensywnych.
|
Junco chciał żeby Sipić został - ale wymagania finansowe Chorwata mocno odbiegały od oferowanych teraz przez Wisłę. Sipic nie został odpalony, ale sam odszedł z powodu różnic co do wysokości zarobków. Gdyby nie to, to grałby teraz w Wiśle.