Wyświetl pojedynczy post
19sebawro06
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79910
Stary 09.09.2017, 14:08
Karherop napisał(a):Wyświetl post
To Pereza mamy oficjalnie. Liczę, że on i Basha poukładają nam środek pola. Velez chyba będzie potrzebny na obronie..

Jeśli faktycznie Banyluk do nas trafi (w co na razie jednak nie wierzę, bo może przebierać w ofertach, to będziemy mieć kadrę jak (ilościowo) jak zespoły w lidze angielskiej. Oczywiście nie licząc obrony gdzie brakuje nam jednego stopera . Widać, że Junco się mocno zapatrzył na kadrę Liverpoolu gdy dla nich pracował.

12 (13) transferów do klubu
12 transferów z klubu

tego jeszcze nie grali

Na pewno kierunek obrany przez Junco jest słuszny. Widać, że inwestujemy w grajków na których można zarobić lub takich którzy z miejsca będą stanowić wartość dodaną do zespołu, a jeszcze nie są w wieku odcinania kuponów. (no może poza Ze Manuelem).

Jeśli mógłbym mu teraz cokolwiek zaproponować, to w zimie podpisać kontrakty z 2-3 obiecującymi Polakami których kontrakt kończy się w czerwcu 2018.
Którzy to tacy? Po za Carlitosem?

Póki co niestety ale o transferach można powiedzieć tyle, że są słąbe w 90%?
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY



PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując