Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 09.09.2017, 12:37
pawlozm napisał(a):Wyświetl post
Oglądałem dzieciaku.
Według mnie Halilovic pokazał (już nie pierwszy raz), że potrafi rozgrywać piłkę. Tylko tyle i aż tyle. Każdy zawodnik traci jakieś piłki, biorąc ryzyko rozegrania na siebie. Halilovic dzisiaj, kilka razy fajnie wchodził między zawodników arki robiąc przewagę. Straty piłki są w takie wejścia, czy niekonwencjonalne zagrania wpisane. Chłopak nie zagrywa za każdym razem do najbliższego czy do tyłu tylko szuka fajnego podania do przodu. Jako jedyny dzisiaj.
O Kostalu nie napisałem ani słowa więc czytaj ze zrozumieniem (uczą tego już w podstawówce).
Choć skoro już przy nim jesteśmy to dzisiaj kiepską zmianę dał.
Rzeczywistość (którą myślisz, że ogarniasz) jest taka, że mamy w kadrze gości, którzy mają zmysł do fajnej kombinacyjnej gry, a sztab szkoleniowy z trenerem na czele wychodzi na słabą arke 5 obrońcami.
Czyli widziałeś że tracił, nic nie wykreował i z miejsca pierwszy skład się należy. Bez komentarza...

To czy my mamy skład do ładnej kombinacyjnej gry to wiesz na razie tylko Ty i na podstawie tylko i wyłącznie własnych urojeń. Na pewno nadają się do niej Małecki (jak jest w formie, głównie psychicznej), Sadlok i Carlitos. Młodzi pokazali tylko tyle że dużo pracy przed nimi i na jeden przebłysk mają dwie makabryczne straty, reszta gra za krótko (albo w ogóle) i nic o nich nie wiadomo. Zagramy rundę to będziemy wiedzieć na co mamy skład.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując