Kadra na dziś (liczę 2 nowe nabytki bo to praktycznie już pewne-jak śmierć i podatki

)
Cuesta, Buchalik, Chorążka
Sadlok, Pietrzak, Gonzalez, Głowacki, Arsenić, Velez, Cywka, Bartkowski
Małecki, Boguski, Kostal, Ze Manuela, Llonch, Halilović, Wojtkowski, Bartosz, Basha,
Perez
Brożek, Kolar, Carlitos, Jesus Imaz, Ondrasek,
Balanyuk
Ma Kiko szeroką kadrę, niech drużyna w końcu zacznie pokazywać swój styl, niech Ramirez odciśnie jakieś piętno na tym zespole. Od długiego czasu bronię trenera, ale powoli to zaczyna być irytujące.
Może rzeczywiście potrzebuje czasu. Ale też należy się zastanowić dlaczego do składu nie łapie się Wojtkowski np. skoro w Górniku czy Lubinie gra sporo młodych, którym się chce. Dlaczego u nas tak się nie da?!