Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1282
Stary 09.09.2017, 09:03
Trzeba oddać Kiko, że w tym sezonie nie miał chyba dwóch meczów z rzędu w których mógłby wyjść identycznymi jedynastkami. Pomijając kontuzje, odszedł judasz oraz Brlek. Teraz ma przyjść jeszcze dwóch zawodników i naprawdę dopiero wtedy zakończy się etap budowania drużyny. Kiko uzyska komfort pracy jakiego nie miał żaden trener Wisły od dawna. Apeluje by dać temu czas. To co ugraliśmy do tej pory trzeba potraktować jako bonus. Niestety!
Jeśli do 21 kolejki nie będzie widać, żadnych efektów pracy to sam pierwszy rzucę kamień. Ale przesadna krytyka teraz jest jak wkurzanie się, że kapie nam deszcz na głowę w domu w którym jeszcze nie zbudowaliśmy dachu.
Nie bawcie się w "Cupiałów". Junco ma łeb na karku i gdy tylko uzna, że Wisła Ramireza nie ma sensu zwolni go i tyle.
Ostatnio edytowane przez Snow : 09.09.2017 o godz. 09:05.
Odpowiedz cytując