Pepinho napisał(a):

|
to jest układ towarzysko biznesowy bo jak inaczej nazwać transfery tych Latino boys. Problem ma Wisła a właściwie zarząd że dał tyle władzy M. Junco a jak widać te ponad pól roku a nic nie drgnęło...
|
Nie ....a, nic nie drgnęło - Carlitos, Velez, Gonzalez, Llonch, same ogóry i kuzyni Junco. Lepiej było sprowadzić Drewniaka i Śpiączkę, a może i Pepe Ćwielonga udałoby się ubłagać o powrót.
Jak pisali wyżej: baranek o ścianę i dobranoc.