Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.09.2017, 22:14
Pepinho napisał(a):Wyświetl post
to jest układ towarzysko biznesowy bo jak inaczej nazwać transfery tych Latino boys. Problem ma Wisła a właściwie zarząd że dał tyle władzy M. Junco a jak widać te ponad pól roku a nic nie drgnęło...
Nie ....a, nic nie drgnęło - Carlitos, Velez, Gonzalez, Llonch, same ogóry i kuzyni Junco. Lepiej było sprowadzić Drewniaka i Śpiączkę, a może i Pepe Ćwielonga udałoby się ubłagać o powrót.

Jak pisali wyżej: baranek o ścianę i dobranoc.
Ostatnio edytowane przez d : 08.09.2017 o godz. 22:18.
Odpowiedz cytując