Wyświetl pojedynczy post
Dive Pirate
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.09.2017, 22:11
Grisza1 napisał(a):Wyświetl post
Jak to jest, że mamy na ławce Halilovicia czy Wojtkowskiego, którzy już są trochę z zespołem, mamy Bartosza, który pokazał nie raz, że jest w stanie dać dużo drużynie w końcówce meczu, a pierwszym wchodzącym jest Jesus Imaz, który w tym tygodniu pierwszy raz Kraków na oczy zobaczył?
Proponuje obejrzeć poprzednie mecze bo ww pokazali niewiele, Tibor więcej od Wojtkowskiego ale też stosunkowo dużo groźnych strat.
Mamy dużo kontuzji, połowa składu wymieniona dajcie na luz, będzie dobrze
Odpowiedz cytując