Wyświetl pojedynczy post
Grisza1
Moderator
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1255
Stary 08.09.2017, 22:01
Jak to jest, że mamy na ławce Halilovicia czy Wojtkowskiego, którzy już są trochę z zespołem, mamy Bartosza, który pokazał nie raz, że jest w stanie dać dużo drużynie w końcówce meczu, a pierwszym wchodzącym jest Jesus Imaz, który w tym tygodniu pierwszy raz Kraków na oczy zobaczył?
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
Odpowiedz cytując