|
Niestety co raz więcej sygnałow, których człowiek wczesniej nie brał pod uwagę przez wyniki - daje bardzo negatywny obraz trenera.
Zero pomysłu, rozgrywania piłki od tyłu. Dziwaczne wybory i decyzje co do składu i taktyki.
Stawiamy na obronę? Jaką obronę? Wychodzimy defensywnie a wchodzą w nas jak woda w gąbkę.
Piłkarze nie maja pojecia jak sie ustawic, w środku dziura przeogromna miedzy formacjami.
Ogrywamy z meczu na mecz powoli Wojtkowskiego, czy Tibora - a nagle pierwszy lepszy hiszpański ogór, który jest z nami od kilku dni wchodzi od razu na zmianę?
Kiedyś ten cały zaciąg .......nie. Pytanie tylko, kiedy?
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 08.09.2017 o godz. 21:48.
|