Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 08.09.2017, 21:41
luke1906 napisał(a):Wyświetl post
Jaką techniczną piłkę? Nasze kopacze, łącznie z zaciągiem latino to się nadają do kopania po czołach, a nie do technicznego grania.

Ktoś mi jest w stanie wyjaśnić o co chodzi naszemu trenejro? Co my mamy w planie grać?
Mam wrażenie, że gdyby Velez i Albaniec byli gotowi do gry to byśmy dziś wyszli w 8 defensywnych.
Jak to jest, że znowu wychodzi na boisko koleś, który pojawił się w klubie wczoraj?

Ten Ze Manuel... co to k.urwa jest?
To.

Gdybyśmy grali jakościową, techniczną piłkę to by drwale w tej lidze nie wiedzieli gdzie ona krąży. Tu jest Carlitos i na razie nic więcej.
Odpowiedz cytując