Patryko napisał(a):

Środek nie istnieje, pierwsza i trzecia bramka dla Arki to jakiś kryminał.
Kolejny mecz w środku na dwóch defensywnych pomocników bez żadnego pojęcia o rozgrywaniu piłki. Gonzalez kolejne fatalne spotkanie. Reasumując - solidnie przepracowana przerwa na reprezentację.
|
A co pokazali ofensywni, którzy weszli na boisko? Trzeba sobie powiedzieć jasno: w tym momencie nie mamy jakichkolwiek ofensywnych pomocników, których wprowadzenie na boisko miałoby sens. Wszyscy są albo bez formy albo za słabi. I tyle.