Wyświetl pojedynczy post
Kac
Senior Member
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1236
Stary 08.09.2017, 21:19
gramy prze pyte od rundy mistrzowskiej gdzie same prawie porażki i nie widać żadnej poprawy... gdyby nie Carlitos, który się na farcie trafił to byśmy już dawno byli na dole tabeli...

Jak dla mnie lepiej nie będzie, tyle miesięcy dalej bez żadnej wizji gry, z Kiko bronimy się przed spadkiem więc lepiej go w przerwie zimowej pożegnać.
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując