Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1233
Stary 08.09.2017, 21:14
Dajcie spokój z tym trenejro.I nie pisze tego po dzisiejszym meczu,tylko powątpiewałem w zbyt wczesne achy i ochy na Jego temat.I nie piszcie,ze Wisła dzis była osłabiona,bo tak naprawde brakuje zawodników (oprócz Valeza),którzy i tak ciagną ostatnio ogony....
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując