|
Dajcie spokój z tym trenejro.I nie pisze tego po dzisiejszym meczu,tylko powątpiewałem w zbyt wczesne achy i ochy na Jego temat.I nie piszcie,ze Wisła dzis była osłabiona,bo tak naprawde brakuje zawodników (oprócz Valeza),którzy i tak ciagną ostatnio ogony....
|