|
Zna sie ktos na monitorach? wlaczylem monitor, normalnie byl obraz a po sekundzie ciemno, jak wylaczylem to byl obraz na 2 sekundy i znowu ciemno, sprawdzilem na starym monitorze i wszystko jest ok, dioda swieci normalnie, moglby sie np kabel ktorym laczymy monitor z komputerem s.......ic? jezeli nie to pewnie monitor szlag trafia
|