Wyświetl pojedynczy post
radek2323
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79885
Stary 07.09.2017, 22:56
crux.a napisał(a):Wyświetl post
To teraz dodajcie sobie A i B wolfy'ego i pomyślcie, co się stanie z polskimi piłkarzami, zarówno z tak zwanymi "młodymi utalentowanymi Polakami", jak i z tak zwanymi "doświadczonymi ligowcami", gdy Wisła odniesie sukces i ten model budowania drużyny się upowszechni. Kopacze powinni chyba związek zawodowy zakładać i jakby co pod PZPN-em stare piłki palić.
Co się stanie? niech ciężko pracują to będą grać.
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!


Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując