crux.a napisał(a):

|
To teraz dodajcie sobie A i B wolfy'ego i pomyślcie, co się stanie z polskimi piłkarzami, zarówno z tak zwanymi "młodymi utalentowanymi Polakami", jak i z tak zwanymi "doświadczonymi ligowcami", gdy Wisła odniesie sukces i ten model budowania drużyny się upowszechni. Kopacze powinni chyba związek zawodowy zakładać i jakby co pod PZPN-em stare piłki palić.
|
A co to Wisła jest tu jakimś prekursorem? Trochę pokory. W Jadze gra tak 8-9 stranierosów w 11 w prawie każdym meczu i zajęli w zeszłym sezonie drugie miejsce. A gdyby nie zmowa sędziów powinni zdobyć MP. Sukces odnieśli. Co nie przeszkadza im jednocześnie też szkolić młodych polskich piłkarzy.
Jak zajmiemy drugie miejsce jak Jaga albo lepsze to wtedy odtrąbimy sukces.
Piszesz kolego jakby Junco co najmniej koło wymyślił sprowadzając Hiszpanów do naszej ligi. Nawet w tym nie jest pierwszy.
