Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79881
Stary 07.09.2017, 18:08
To teraz dodajcie sobie A i B wolfy'ego i pomyślcie, co się stanie z polskimi piłkarzami, zarówno z tak zwanymi "młodymi utalentowanymi Polakami", jak i z tak zwanymi "doświadczonymi ligowcami", gdy Wisła odniesie sukces i ten model budowania drużyny się upowszechni. Kopacze powinni chyba związek zawodowy zakładać i jakby co pod PZPN-em stare piłki palić.
Odpowiedz cytując