Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79880
Stary 07.09.2017, 16:24
Pero napisał(a):Wyświetl post
wolfy:


Przypomnę, ze oprócz Hiszpani próbował swoich sił również w Rosji i na Cyprze. Łącznie uzbierało się osiem klubów.
Ale OK 8 trenerów w trzech krajach mogło się pomylić.

Żeby nie było. Ja również jestem nim jak narazie zachwycony. Ale patrząc na jego historie, historie wielu obcokrajowców w naszej ekstraklasie wydaje mi się, że to będzie wyskok na klika meczy. Być może będzie to runda życia. Ale na nic więcej nie liczę.
Już szum wokół niego zrobił się ogromny. To jest pierwsza próba jego charakteru. Druga będzie taka jak w każdym następnym meczu dostanie plastra.
Ale może się myle i nasze środowisko na tyle mu spasuje że 15 bramek co runde
Mistrzu, zrozum wreszcie że jak trener trenuje Legię to Odidja jest przekozak, ale dla tego samego trenera gdyby prowadził klub Premiership Odidja to taki sobie kopacz.

To że poza Polską ligą na 99% zginie nie ma znaczenia ponieważ gramy tam gdzie gramy. Mając do wyboru jego i Zacharę wybieramy jego bo:
A) jest lepszy
B) jest o wiele tańszy.

W kraju ślepców jednooki jest królem. W lidze drewniaków piłkarz z kilkoma tylko dobrze rozwiniętymi umiejętnościami jest gwiazdą.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując