Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79861
Stary 07.09.2017, 07:01
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
A to Melikson był koksem?
Był koksem tak jak Frankowski, Pensksa, Judasz, Kuba, Szymkowiak i paru innych ktorzy u nas grali.

Paru zawodnikow od walki jak Velez, Malecki, Glowa czy Sadlok mamy, wiec nie jest z tym az tak zle.
Zreszta nasz Slupka o tym pisal: kazdy zawodnik jest sciagany pod kątem polskiej ligi i dostosowany do jek specyfiki.
Odpowiedz cytując