LucjuszWielki napisał(a):

|
A to Melikson był koksem?
|
Był koksem tak jak Frankowski, Pensksa, Judasz, Kuba, Szymkowiak i paru innych ktorzy u nas grali.
Paru zawodnikow od walki jak Velez, Malecki, Glowa czy Sadlok mamy, wiec nie jest z tym az tak zle.
Zreszta nasz Slupka o tym pisal: kazdy zawodnik jest sciagany pod kątem polskiej ligi i dostosowany do jek specyfiki.