Wyświetl pojedynczy post
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12347
Stary 06.09.2017, 22:11
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Sadlok może i zostanie powołany do reprezentacji, ale Adaś w składzie go nie wystawi, bo przecież Jędza, który od roku gra nędznie, lewym obrońcą nie jest (stoper/prawa obrona), lewa noga służy mu do wsiadania do tramwaju i tak gra w pierwszym składzie. Być może Adaś na Kazachstan wystawi Rybusa, ale docelowo Sadlok na lewej obronie to 3 opcja, czyli żadna.....
Wg mnie to właśnie Maciek i Rybus mogliby rywalizować o miejsce na lewej obronie....ale Adaś jest od dłuższego czasu nieomylny, więc musiałby Sadlok notować w każdym ligowym meczu po 2-3 asysty, a co drugi mecz bramkę, no i oczywiście przejść do Legii...
To czy by zagrał ma drugorzędne znaczenie, może być nawet opcją numer 4 ale jeśli jakimś cudem pojedzie do Rosji to Wiśle wpadnie całkiem przyjemna kasa.

Sorry za Offtop

Odpowiedz cytując