funkykoval napisał(a):

Sadlok może i zostanie powołany do reprezentacji, ale Adaś w składzie go nie wystawi, bo przecież Jędza, który od roku gra nędznie, lewym obrońcą nie jest (stoper/prawa obrona), lewa noga służy mu do wsiadania do tramwaju i tak gra w pierwszym składzie. Być może Adaś na Kazachstan wystawi Rybusa, ale docelowo Sadlok na lewej obronie to 3 opcja, czyli żadna.....
Wg mnie to właśnie Maciek i Rybus mogliby rywalizować o miejsce na lewej obronie....ale Adaś jest od dłuższego czasu nieomylny, więc musiałby Sadlok notować w każdym ligowym meczu po 2-3 asysty, a co drugi mecz bramkę, no i oczywiście przejść do Legii...
|
To czy by zagrał ma drugorzędne znaczenie, może być nawet opcją numer 4 ale jeśli jakimś cudem pojedzie do Rosji to Wiśle wpadnie całkiem przyjemna kasa.
Sorry za Offtop