Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9061
Stary 05.09.2017, 20:26
Osobiście uważam, że brak awansu w obecnej sytuacji to będzie nie lada sztuka. Spodziewam się finiszu, jak za Janasa. Pewnie wczołgamy się po 1-0 w obu spotkaniach. Dania nas co prawda rozniosła, ale też nie ma co demonizować. Drugi taki mecz, w którym Glik przewraca się o piłkę,Fabian piąstkuje pod nogi, a Grosicki z Pazdanem częściej patrzą na potencjalny telefon z ofertą z lepszego klubu zamiast na rywala, szybko się nie zdarzy. Jestem umiarkowanym optymistą, przy czym obawiam się, że o nawiązanie do fantastycznego wyniku z Francji będzie na mundialu bardzo ciężko.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując