Spekuluje się, że ma to być Marko Kolar, który rozwiązał ponoć swój kontrakt z NK Lokomotiva, a my mamy zapłacić za niego ekwiwalent.
W tym sezonie 6 spotkań i 1 asysta.
Poprzednie 3 sezony w ekstraklasie chorwackiej to 80 meczów, 15 goli i 8 asyst. Wiek: 22 lata, reprezentant Chorwacji U21
EDIT: Sprawdziło się
http://sport.lovekrakow.pl/aktualnos...sle_21984.html