Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
TomekSaracen
Junior Member
Od: 08.2017
Offline
#
9056
05.09.2017, 12:54
No dokładnie, mam nadzieję, że w miesiąc coś zdziałają bo czarno to widzę. Ja wczoraj widziałem tylko bramkę Milika - klasa, potem zasnąłem. Pytanie czy taki słaby mecz czy bardziej zmęczenie
TomekSaracen
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TomekSaracen
Znajdź inne posty napisane przez TomekSaracen