Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9055
Stary 05.09.2017, 11:20
Szczęśliwie to się złożyło, bo mogło być 1-1 i różnie.

Muszą się ogarnąć chłopaki przez miesiąc czasu - jak nic się nie zmieni wielkiego, to z Armenią remis max.
A Czarnogóra nas powiezie u siebie.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując