Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24233
Stary 05.09.2017, 10:44
Niech mnie ktoś uświadomi - dlaczego nasi piłkarze w kolejnym meczu zamiast podawać sobie piłkę "do nogi", grając po ziemi, na siłę podnoszą piłkę przy większości podań ? Niezależnie od tego, czy gramy na jakimś porządnym boisku w lidze, czy na klepisku w ramach sparingu, piłka zamiast po ziemi non stop lata w powietrzu, na wysokości "jajec".
A przecież nawet w durnej C-klasie ( wiem, kopałem się w czoło przez cały jeden rok, zanim mi się odechciało ) założenie było takie, że piłka ma chodzić po ziemi, bo szybciej, a nawet jak ktoś miał braki techniczne - co na tym poziomie rozgrywek jest oczywiste - to łatwiej mu było taką piłkę przyjąć. OCB ?
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując