Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9050
Stary 04.09.2017, 22:40
Mamy tyle samo zdobytych bramek co Dania i Czarnogóra (18) ale o 4 więcej bramki stracone.

Szczęśliwie dla nas jeszcze Dania gra z Czarnogórą mecz bezpośredni. Gdyby nie to to przy porażce z Czarnogórą na koniec, moglibyśmy spaść jeszcze na 3 miejsce w grupie bez szans na awans.

A tak to zakładając nasze zwycięstwo z Armenią:
1. jeśli Czarnogóra wygra z Danią, to od wyniku naszego meczu z Czarnogórą zależy czy awansujemy bezpośrednio czy zagramy w barażach
2. jeśli Dania wygra z Czarnogórą, a my przegramy z Czarnogórą na koniec, to z powodu wyniku spotkań bezpośrednich z Danią spadniemy na 2 miejsce ii będą dla nas baraże

Pozostaje wygrać z Armienią i nie przegrać z Czarnogórą.
Ostatnio edytowane przez Dzimi : 04.09.2017 o godz. 22:43.
Odpowiedz cytując