rozarian napisał(a):

|
Szukacie na tym TM tylko grajków bez kontraktu, a może być zrobiony taki myk jak z Velezem, że kluby się dogadują i najpierw zostaje rozwiązana umowa ze starym klubem, a później podpisanie kontraktu z Wisłą. Poza tym ten Hiszpan Matilla jest za stary. Dotychczas Junco brał z Hiszpanii i Portugalii gości w przedziale 24-27 (Gonzalez chyba tylko starszy o rok)
|
Takie cos moze przejsc tylko w trakcie okienka transferowego
Teraz mozna podpisać konktrakt tylko z zawodnikami , ktorzy co najmniej od 31 sierpnia nie maja klubu( chyba ze kontrakt rozwiazany z winy pracodawcy)
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"