|
Ciekawe informcje, ale sądzę że są strzałami kulą w płot. Zbyt wielu przyzwoitych piłkarzy wyprodukowaly obie nacje by wytypować dwójkę piłkarzy.
Transfermarkt tez zawiera wiele błędów.
Jedno jest pewne. Junco ma duże parcie by Wisła coś osiągnęła w tym sezonie. Inaczej nie dawalby takiego komfortu Kiko w doborze meczowych składów.
|