|
Szukacie na tym TM tylko grajków bez kontraktu, a może być zrobiony taki myk jak z Velezem, że kluby się dogadują i najpierw zostaje rozwiązana umowa ze starym klubem, a później podpisanie kontraktu z Wisłą. Poza tym ten Hiszpan Matilla jest za stary. Dotychczas Junco brał z Hiszpanii i Portugalii gości w przedziale 24-27 (Gonzalez chyba tylko starszy o rok)
Ostatnio edytowane przez rozarian : 04.09.2017 o godz. 18:41.
|