|
Jak jest okazja, żeby napisać coś złego o Wiśle, to Stano na pewno spróbuje ją wykorzystać. Jak widać, żeby tylko trochę swoje kompleksy podleczyć jest w stanie uznać totalnie skompromitowanego faceta, który użyczył swojej twarzy przekręciarzom z Niemiec za interesującą osobę do przeprowadzenia wywiadu. Z resztą, kiedyś zrobił to samo z Mandziarą.
Następny krok Stanowskiego to pewnie będzie rozmowa o wychowywaniu dzieci z panem Kijowskim.
|