Wyświetl pojedynczy post
wislak2214
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79810
Stary 02.09.2017, 23:13
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Mam jedno pytanie do Ciebie kolego Teo, wypowiadasz sie o Ze Manuelu i Jezusie jakbyś obserwował ich grę co najmniej od kilku lat. W ilu spotkaniach widziałeś obu Panów?

No jak to widział 3 bramki na youtube to mało?
Odpowiedz cytując