Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12336
Stary 02.09.2017, 15:06
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Poszedł do galacticos polskiej ligi za "przyzwoleniem" Nawałki i szybko go tam oduczyli grać w piłkę. To jest doprawdy niepojęte jak w 2 miesiące można zaliczyć taki zjazd.



Ja bym się zaczynał martwić czy my w ogóle tam będziemy, bo po wczorajszym spotkaniu zwycięstwo z Kazachstanem wcale takie pewnie jest. Mieć 4 spotkania do końca, 6 pkt przewagi i nie zakwalifikować się? Zostały 3 spotkania w tym ten z Czarnogórą i wyjazd do Armenii a tam nasi zawsze męczą bułę. Na nasze szczęście Dania i Czarnogóra ma jeszcze spotkanie ze sobą.
Bez jaj. Panikować nie możemy zacząć nawet jak nie ogramy Kazachów. Czarnogóra zrobiła 13 pkt, ale weźcie pod uwagę, że ma już TYLKO TRUDNE mecze: Rumunia, Dania i my.

Duńczycy wyjazd na Ormian, wyjazd na Czarnogórę i u siebie Rumunia...

Awansujemy w cuglach, zobaczycie. W Erewaniu będziemy świętować awans oficjalnie, ale już w poniedziałek ktoś z dwójki Czarnogóra/Dania straci pkt. I wcale nie zdziwię się, jak Rumunia narobi jeszcze zamieszania.
Odpowiedz cytując