PhantomRanger napisał(a):

Poszedł do galacticos polskiej ligi za "przyzwoleniem" Nawałki i szybko go tam oduczyli grać w piłkę. To jest doprawdy niepojęte jak w 2 miesiące można zaliczyć taki zjazd.
Ja bym się zaczynał martwić czy my w ogóle tam będziemy, bo po wczorajszym spotkaniu zwycięstwo z Kazachstanem wcale takie pewnie jest. Mieć 4 spotkania do końca, 6 pkt przewagi i nie zakwalifikować się? Zostały 3 spotkania w tym ten z Czarnogórą i wyjazd do Armenii a tam nasi zawsze męczą bułę. Na nasze szczęście Dania i Czarnogóra ma jeszcze spotkanie ze sobą.
|
Bez jaj. Panikować nie możemy zacząć nawet jak nie ogramy Kazachów. Czarnogóra zrobiła 13 pkt, ale weźcie pod uwagę, że ma już TYLKO TRUDNE mecze: Rumunia, Dania i my.
Duńczycy wyjazd na Ormian, wyjazd na Czarnogórę i u siebie Rumunia...
Awansujemy w cuglach, zobaczycie. W Erewaniu będziemy świętować awans oficjalnie, ale już w poniedziałek ktoś z dwójki Czarnogóra/Dania straci pkt. I wcale nie zdziwię się, jak Rumunia narobi jeszcze zamieszania.