Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12335
Stary 02.09.2017, 14:49
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
trwa dołująca passa Mączyńskiego , każdy widział mecz w Danii...
Poszedł do galacticos polskiej ligi za "przyzwoleniem" Nawałki i szybko go tam oduczyli grać w piłkę. To jest doprawdy niepojęte jak w 2 miesiące można zaliczyć taki zjazd.

Patryko napisał(a):Wyświetl post
Kij w nerki Judaszowi, jeśli Krychowiak będzie w miarę regularnie teraz grać to już raczej Krzysio się z ławeczki nie podniesie.

Bardziej martwi obrona - do mundialu został niecały rok, a mamy w tej formacji dwóch w miarę równo grających gości i dwóch w formie katastrofalnej.
Ja bym się zaczynał martwić czy my w ogóle tam będziemy, bo po wczorajszym spotkaniu zwycięstwo z Kazachstanem wcale takie pewnie jest. Mieć 4 spotkania do końca, 6 pkt przewagi i nie zakwalifikować się? Zostały 3 spotkania w tym ten z Czarnogórą i wyjazd do Armenii a tam nasi zawsze męczą bułę. Na nasze szczęście Dania i Czarnogóra ma jeszcze spotkanie ze sobą.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując