Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12334
Stary 02.09.2017, 11:54
Kasa kasa ale raczej nikt nie lubi przegrywać. To jest w naturze ludzkiej. Na tej samej zasadzie człowiek woli być chwalony niż besztany.
Można być tylko obytym z porażkami i przechodzić z nimi do porzadku dziennego. I to już jest problem.

Maczynski poszedl za kasa ale również za wizja sukcesów + namowa kolegów z kadry. Gdyby chodzilo tylko o kase to by chociażby nie odchodził z Chin.

Przeliczył sie chlopaczek, choć też nie zdziwię się jesli w maju 2018 Legia będzie walczyła o MP. Badzmy realistami. Smród pozostanie, ale "nowe sukcesy" przycmia porażki z poczatku sezonu
Odpowiedz cytując