Wczoraj to i Glik byl bez formy, tez popelnial duzo bledow. Jedrzejczyk w kadrze to nieporozumienie, nie wiem po co gosc bez formy dostaje powolanie. Bardzo slabo Kuba i Zielinski, Lewy odciety a sam nic nie mogl zdzialac, Piszczek walil z calej sily w trybuny az go brzuch rozbolal

Traficzny Fabianski, przy strzalach nie rzucal sie w gore tylko do tylu a bramka na 3-0 to juz w ogole tragedia, czwarta nie do wybronienia. Jezeli Kazachowie ogladali to spotkanie to juz wiedza co robic zeby Lewandowski sobie nie pogral. Dalej rozdajemy karty ale teraz pojawila sie tez dodatkowa presja bo z 6 punktow przewagi zrobily sie tylko trzy.