Patryko napisał(a):

Kij w nerki Judaszowi, jeśli Krychowiak będzie w miarę regularnie teraz grać to już raczej Krzysio się z ławeczki nie podniesie.
Bardziej martwi obrona - do mundialu został niecały rok, a mamy w tej formacji dwóch w miarę równo grających gości i dwóch w formie katastrofalnej.
|
Z drugiej strony dzięki temu Sadlok ma większe szanse na powołanie
