Wyświetl pojedynczy post
konvict1993
Member
 
Od: 09.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24229
Stary 01.09.2017, 14:17
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Czyli tak.
W zimie przyjdzie kryzys. Hiszpanie ktorych jest duzo beda powodowali kwasy ( z racji mniejszej jednostek witaminy D3) i wszystko pieprznie, jesli nie bedziemy ich trzymac za jaja....

po 1. mam wrazenie ze rozmawiamy o uchodzcach
po 2. na podstawie czego takie wnioski?
po 3. Kto ma ich trzymac za jaja? Trener Hiszpan ma trzymac Hiszpanow za jaja bo przez to ze jest ich duzo to "wszystko pieprznie"

Jeśli masz racje, to zaczynam sie zastanawiac jakim cudem liga hiszpanska ciagle funkcjonuje.....
1.Uchodźcy to może złe słowo ale imigranci zarobkowi jest trafnym określeniem.
2. Jakbyś czytał uważnie doszedłbyś do tego że to moja teoria, i nie upieram się że tak będzie.
3. Chyba jest jakaś rada drużyna która powinna pilnować żeby wszytko było w granicach normy.

Liga hiszpańska funkcjonuję ale w Hiszpanii. Jeśli nie rozumiesz czym różni się Polska od Hiszpanii to o czym my tu dyskutujemy.
Odpowiedz cytując