|
Panowie zacznijcie narzekać kiedy będziemy przegrywać mecz za meczem, a nie teraz kiedy jesteśmy w czubie tabeli, a przegrane mecze były grane w lepszym "stylu" niż te wygrane. Jak narazie wszystko zmierza w dobrym kierunku więc mówienie tutaj o tym że mamy grać ładniej nie ma sensu.
|