Wyświetl pojedynczy post
Adrio
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1221
Stary 01.09.2017, 13:16
Panowie zacznijcie narzekać kiedy będziemy przegrywać mecz za meczem, a nie teraz kiedy jesteśmy w czubie tabeli, a przegrane mecze były grane w lepszym "stylu" niż te wygrane. Jak narazie wszystko zmierza w dobrym kierunku więc mówienie tutaj o tym że mamy grać ładniej nie ma sensu.
Odpowiedz cytując