|
szprotson
Vlasko to miał być nowy Stlić jak przychodził do Lubina. Miał być tym starym dobrym Stilićem z Amici czy z czasów Smudy w Wiśle. A okazał się Stlicem jak za kadencji Kiko. Bezwartościowym technicznym powolnym kręciołem. Archaicznym grajkiem.
Masłowski - już chyba zatracił swoją dynamikę, start do piłki i szybkość. Jestem sceptyczny co do niego. Ale kto wie? W Piaście ostatnio to było wielkie rozczarowanie.
Handzlik skusił się na kasę i teraz musi startować od początku. Pomijając że to menda to akurat on ma największe szanse z tej trójki zabłysnąć.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|