Masło jest wolny - a nuż widelec by się w Krakowie odbudował. Jedną ceche ma dobrą - nie lubi Legii

(ma 27 lat, idealny wiek. Chyba ze to jakas ....a wydmuszka wykreowana na lider w Bydgoszczy by zrobic interes z Legia)
no i Janek Vlasko odszedł z Lubina. Swego czasu były płacze ze idzie na Dolny Śląsk a nie do Małopolski.
aaa no i Handzlik po tym jak wygrał Lige Mistrzów idzie na wypożyczenie do
Grenoble Grudziądza.