Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20405
Stary 01.09.2017, 11:43
Masło jest wolny - a nuż widelec by się w Krakowie odbudował. Jedną ceche ma dobrą - nie lubi Legii (ma 27 lat, idealny wiek. Chyba ze to jakas ....a wydmuszka wykreowana na lider w Bydgoszczy by zrobic interes z Legia)

no i Janek Vlasko odszedł z Lubina. Swego czasu były płacze ze idzie na Dolny Śląsk a nie do Małopolski.

aaa no i Handzlik po tym jak wygrał Lige Mistrzów idzie na wypożyczenie do Grenoble Grudziądza.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 01.09.2017 o godz. 12:36.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując