|
Dziwnie się dzieje u Nas. Efektownie nie gramy ale efektywnie. Transfery są, niektóre ciekawe niektóre mniej a płacz i lament jakby nie wiadomo co. Cieszmy się, że ktoś przychodzi, że próbujemy coś zmieniać. Dajmy szansę nowym się wykazać.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|