|
A co tam, ja proponuję od razu Jesusa odpalić tam skąd przyszedł, to już czas.
Co się dzieje z tym forum? W wątku obok jakaś paranoidalna dyskusja o wydumanym konflikcie Wojtkowski-Carlitos, z ocenianiem inteligencji tego drugiego na podstawie filmików na Youtube, a teraz to tu...
|