Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24223
Stary 31.08.2017, 22:31
guardian_angel napisał(a):Wyświetl post
Wszystko spoko, gdyby to powiedział Głowacki, Sadlok, Małecki, a nawet Boguski czy Brożek, ale takie gadanie ze strony gościa, który nie pokazał jeszcze ani jednej dobrej akcji podczas swojego pobytu w Wiśle (podziwiam licznych przecież fanów jego talentu, gdzie wy takowy widzicie), jest niesmaczne.
Jaka to ma znaczenie, kto to powiedział? A co do jego talentu, to twoja opinia >>> skauci wicemistrza Niemiec, który ma drugi najmłodszy skład- toż to jasne.

@up
Co to za idiotyczna opinia. Gość jest wesoły i beztroski, z jego postępów w nauce języka można śmiało powiedzieć, że leniwy. Ciebie jednak zachęcam do zapoznania się z definicją inteligencji.
Ostatnio edytowane przez ashkeczup : 31.08.2017 o godz. 22:33.
Odpowiedz cytując