guardian_angel napisał(a):

|
Wszystko spoko, gdyby to powiedział Głowacki, Sadlok, Małecki, a nawet Boguski czy Brożek, ale takie gadanie ze strony gościa, który nie pokazał jeszcze ani jednej dobrej akcji podczas swojego pobytu w Wiśle (podziwiam licznych przecież fanów jego talentu, gdzie wy takowy widzicie), jest niesmaczne.
|
Jaka to ma znaczenie, kto to powiedział? A co do jego talentu, to twoja opinia >>> skauci wicemistrza Niemiec, który ma drugi najmłodszy skład- toż to jasne.
@up
Co to za idiotyczna opinia. Gość jest wesoły i beztroski, z jego postępów w nauce języka można śmiało powiedzieć, że leniwy. Ciebie jednak zachęcam do zapoznania się z definicją inteligencji.